top of page

התקנון ומדיניות הפרטיות מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והיא מתייחסת באופן שווה לנשים ולגברים. ההגדרות במדיניות הפרטיות חלות גם על התקנון.
 

א. מדיניות פרטיות
 

גולש/ת יקר/ה,

פרטיותך חשובה לנו ולכן מדיניות פרטיות זו ("מדיניות הפרטיות") נועדה להסביר ולתאר לך איזה מידע נאסף במסגרת האתר שלנו ומה השימוש שייעשה בו.

מדיניות הפרטיות חלה על האופן שבו אנו, קלירינג סנטר המרכז להתפתחות אישית בע"מ ("קלירינג סנטר"), שהנה חברה, המספקת לימודים, קורסים, אימונים והכשרות בעולם ההתפתחות האישית והעסקית (ביחד, "החברה", "אנו", "שלנו" או "אנחנו"), משתמשים במידע אישי (כפי שיוגדר בסעיף 1) הנאסף, מתקבל או נשמר על ידינו אודות אנשים בנוגע לשימוש באתר שלנו ובכל השירותים שמוצעים במסגרתו ("האתר" או "השירותים").
 

1. מהו מידע אישי?

"מידע אישי" הוא כל מידע שעשוי לשמש, לבדו או יחד עם מידע אחר, לזיהוי אישי של אדם, לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור, שם פרטי ושם משפחה, כתובת IP, כתובת דוא״ל ופרטי קשר אחרים.

2. תנאי השימוש באתר.

מדיניות הפרטיות מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר, ויחד הם מהווים את התנאים לשימוש באתר. כדי להבין טוב יותר את כלל השירותים והתנאים באתר, אתה מתבקש לעיין בתנאי השימוש. שימושך באתר יעיד על הסכמתך לתנאים באתר וככל שאינך מסכים להם במלואם, הנך מתבקש שלא לעשות בו כל שימוש.

3. הסכמה ושינוי מדיניות הפרטיות. אינך מחויב למסור לנו מידע אישי, וכל מידע שתמסור לנו, במישרין או בעקיפין באמצעות השימוש באתר, יימסר בכפוף לרצונך והסכמתך.

שימושך בשירותים מהווה את הסכמתך למדיניות הפרטיות זו ולאיסוף, עיבוד ושיתוף מידע אישי אודותיך כמפורט בה.

אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת והשימוש באתר יהיה כפוף לתנאים באתר בעת השימוש. משכך, הנך מתבקש להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת ולפני שהנך מבצע פעולות באתר. למען הסר ספק, המשך שימושך בשירותים לאחר עדכון המדיניות משמעו כי הנך מקבל את המדיניות העדכנית.

4. פרטיות ילדים. האתר אינו מיועד לשימושם של קטינים ואין בכוונתו לאסוף מידע אישי אודות ילדים מתחת לגיל 18. אם אתה מאמין שעשוי להיות לחברה מידע כזה, נא צור עמנו קשר בדוא"ל info@clearingcenter.co.il אנו רשאים, אך לא מחויבים, לבצע בדיקות ולאסוף כל מידע שיידרש בכדי למנוע מילדים מתחת לגיל 18 להשתמש באתר.

5. סוג המידע האישי הנאסף על ידינו ואופן איסופו. האופן בו אנו אוספים ומאחסנים מידע תלוי באופן השימוש שתעשה באתר ובשירותים, כפי שיפורט להלן:

5.1. המידע שייאסף בעת הרישום לשירותים וכדי לקבל מידע. ברחבי האתר נמצאים מוצרים או שירותים שונים שהחברה מציעה לך (כגון פגישות ייעוץ, הדרכות, וובינרים, רישום לקורסים, מפגשים אישיים וכד'). על מנת להירשם לשירותים אלה ו/או לקבלת ייעוץ לגבי הקורסים או השירותים המוצעים ע"י החברה, תתבקש להזין נתונים מסוימים כדוגמת שמך, כתובת הדוא"ל שלך, מספר טלפון, ובאיזה קורסים או שירותים אתה מעוניין.

5.2. מידע שייאסף בעת שתיצור קשר עם החברה. אנו נשמור את המידע שתמסור ושיתקבל אודותיך בעת שתיצור קשר עם נציגינו באמצעים השונים אשר יועמדו לרשותך וזאת כדי לטפל בפנייתך וגם לצורכי תיעוד ובקרה, ניהול ושיפור השירות. מידע זה, עשוי לכלול את פרטיך ודרכי יצירת קשר עמך, כמו גם את ההתכתבות המלאה או השיחה עצמה ו/או תוכן ומהות פנייתך.

5.3. בעת השימוש בשירותים שלנו. אנו נאסוף מידע לגביך בעת השימוש בשירותים המוצעים באתר.

6. עוגיות (Cookies) וטכנולוגיות מעקב אחרות. במסגרת שירותינו, אנו משתמשים ב-"עוגיות", קבצי זיהוי אנונימיים וטכנולוגיות דומות, לצורכי אבטחת מידע, על מנת שנוכל לספק את שירותינו באתר באופן תקין, להציג בפניך מידע מותאם אישית ועל מנת לשפר את חוויית המשתמש שלך כשאתה גולש באתר במסגרת השימוש בשירותים. "עוגייה" הנה קובץ טקסט קטן המשמש, לדוגמה, לאיסוף מידע אודות פעילות בשירותים ועל מנת לאחזר מידע שנמסר קודם לכן (לדוגמה, לצורך זיהוי בעת כניסה לשירות). עוגיות מסוימות וטכנולוגיות אחרות עשויות לשמש לצורך אחזור מידע אישי, כגון כתובת IP. רוב הדפדפנים מאפשרים לשלוט בעוגיות, לרבות אם לאשרן או לא לאשרן ואופן הסרתן. ניתן להגדיר את רוב הדפדפנים באופן שתקבל הודעה אם לאשר עוגייה, או שבאפשרותך לחסום עוגיות בדפדפן.

Google Analytics וכלים אנליטיים נוספים. אנחנו משתמשים בכלי הנקרא "Google Analytics" על מנת לאסוף מידע אודות השימוש באתר. Google Analytics אוסף מידע כגון תדירות ביקורי המשתמשים בשירות, העמודים בהם הם מבקרים ובאלו אתרים הם משתמשים לפני הכניסה לשירות. אנו משתמשים במידע המתקבל מ-Google Analytics על מנת לתחזק ולשפר את השירות ואת מוצרינו. איננו משלבים בין המידע שנאסף במסגרת השימוש ב- Google Analyticsובין מידע אישי מזהה. יכולתה של Google להשתמש ולשתף מידע שנאסף באמצעות Google Analytics אודות ביקוריך ושימושן בשירות, מוגבלת על פי הסכם השירות שלGoogle Analytics , המפורסם בכתובת http://www.google.com/analytics/terms/us.html ומדיניות הפרטיות של Google, המפורסמת בכתובת http://www.google.com/policies/privacy/. תוכל לקרוא אודות האופן בו Google אוספת ומעבדת נתונים במסגרת Google Analytics בכתובת http://www.google.com/policies/privacy/partners/. באפשרותך למנוע את השימוש בנתוניך על ידי Google Analytics באמצעות הורדה והתקנה של Google Analytics opt-out add-on, הנמצא בכתובת ./https://tools.google.com/dlpage/gaoptout  בנוסף, החברה אוספת נתונים ומבצעת ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר בעצמה או באמצעות חברות אחרות. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר, פיתוח ובקרה, והחברה רשאית לעשות בו שימוש, לרבות להעבירו לצד שלישי, לפי שיקול דעתה הבלעדי. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעשות שימוש בכלים אנליטיים נוספים.

7. כיצד אנו משתמשים במידע שאנו אוספים.

אנו עשויים להשתמש במידע אישי שנאסף על ידינו כפי שפורט לעיל, בדרכים הבאות:

7.1. לצורך טיפול בבקשותיך, ומתן מענה לפניות.

7.2. לספק לך הצעות הנוגעות למוצרים והשירותים שלנו וליידע אותך באמצעות מיילים, מסרונים או הודעות אחרות, לרבות מודעות ופרסומים ברשתות החברתיות ופלטפורמות דומות, הקשורות למוצרים, לקורסים ו/או לשירותים בהם התעניינת (כמו גם וובינרים ופודקסטים של דון שאול).

7.3. לבקש את המשוב שלך לאחר שימוש במוצרים או בשירותים שלנו (כגון, לאחר השתתפות בקורס) ובאופן כללי, כדי לשפר את השירותים שלנו.

7.4. בהתאם לדין החל, אנו עשויים ליצור עימך קשר באמצעות דואר רגיל, דואר אלקטרוני, SMS, WhatsApp, הודעות Push, טלפון או כל אמצעי אלקטרוני אחר, לרבות באמצעות רשתות חברתיות ופלטפורמות דומות, למטרות השיווק, פרסום ומחקר דעת הלקוחות שלנו או מי שהתעניין בשירותים של החברה. פעילות זאת כוללת, למשל, מידע הקשור לקורסים והשירותים של החברה, פודקסטים, וובינרים, פעילויות מסחר אלקטרוני, מבצעים מיוחדים, וקידום שירותים חדשים. על מנת שנוכל ליצור עמך קשר עם מידע שמעניין אותך במיוחד, האינטראקציה הכוללת שלך איתנו (כגון אך לא מוגבל לקורסים שבהם השתתפת), תנותח וייעשה בה שימוש.

7.5. לעמוד בהוראות הדין והרגולציה ולצרכים משפטיים ולהתגוננות בהליכים מכל סוג.

8. אופן שיתוף המידע האישי על ידינו.

אנו עשויים לשתף מידע אישי במקרים הבאים:

8.1. אנו עשויים לשתף מידע אישי עם חברות הקשורות ושותפים עסקיים, על מנת שיוכלו לסייע לנו בעיבוד המידע האישי ובמתן השירותים.

8.2. אנו עשויים לשתף מידע אישי עם נותני שירות צד ג' ושותפים, על מנת שיסייעו לנו בפעולותינו העסקיות ועל מנת שנוכל לספק את שירותינו לך ולמשתמשים אחרים. מידע כאמור עשוי להיות מועבר גם לספקים במדינות אחרות, לרבות ארה"ב ואירלנד.

8.3. אנו רשאים לשתף מידע אישי אם אנו סבורים בתום לב כי גישה, שימוש, שמירה או גילוי של המידע נחוצים באופן סביר על מנת: (1) לקיים כל חוק חל, תקנה, הליך משפטי או בקשה ממשלתית ניתנת לאכיפה; (2) לאכוף את הסכם השירות, לרבות חקירת הפרות פוטנציאליות של התנאים באתר או כל הסכם אחר עמנו; (3) לזהות, למנוע או לטפל באופן אחר במקרי הונאה, אבטחה או בבעיות טכניות; (4) להתגונן מפני פגיעה בזכויות, בקניין או בבטיחות של החברה או מי מטעמה, משתמשים או הציבור.

8.4. אנו עשויים לשתף מידע אישי במקרה בו החברה תארגן את פעילותה האינטרנטית במסגרת תאגיד אחר או תמכור או תעביר בכל דרך שהיא את פעילותה ואת פעילות האתר - וכן במקרה בו תתמזג החברה עם גוף אחר או תמזג את פעילות האינטרנט שלה עם פעילותו של צד שלישי - תהיה החברה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע והרשומות שנאגרו אודותיכם באתרנו או כל מידע סטטיסטי אחר שבידי החברה, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיכם את כל הוראות מדיניות הפרטיות של חברתנו.

9. שימוש במידע אנונימי. אנו עשויים להשתמש במידע אנונימי (כהגדרתו להלן) או לגלותו לנותני שירות צד ג', על מנת לשפר את שירותינו ואת חוויית המשתמש שלך במסגרת השימוש בשירותים. כמו כן, אנו עשויים לגלות מידע אנונימי (בתמורה או ללא תמורה) לצדדים שלישיים, לרבות למפרסמים ושותפים. "מידע אנונימי" משמע מידע שאינו מאפשר זיהוי של משתמש אינדיבידואלי, כגון מידע מצטבר אודות השימוש בשירותים.

10. אבטחה. אנו משקיעים משאבים ומאמצים לשמירה על אבטחת המידע בחברה בכלל ואתר בפרט. אנו פועלים בהתאם לסטנדרטים מקובלים, לרבות שימוש באמצעי בטחון ארגוניים, פיזיים וטכניים, על מנת להגן על המידע האישי המצוי במערכותינו, לרבות באמצעות הצפנת נתונים. עם זאת, אף אמצעי תשדורת מקוונת ואף אמצעי אחסון אלקטרוני אינם בטוחים ב-100%. לפיכך, אף שאנו שואפים ליישם את האמצעים הנדרשים לצורך הגנת המידע האישי שלך, איננו יכולים להבטיח את אבטחתו או סודיותו באופן מוחלט. בכל שאלה בנוגע לאבטחת המידע בשירות, ניתן לפנות אלינו לכתובת: info@clearingcenter.co.il

11. הסרה. תוכל לבחור שלא לקבל מאתנו הודעות דוא״ל פרסומיות או הודעות דוא״ל אחרות בנוגע לשירותים, באמצעות לחיצה על קישור הסרה מרשימת התפוצה, שיופיע בהודעות הפרסומיות כפי שנדרש בדין. לגבי סמסים ומסרונים (טקסט), תוכלו לשלוח מייל לכתובת הבא בבקשה שיסירו אתכם (info@clearingcenter.co.il), או להשיב במסרון חוזר שאתם מבקשים שיסירו אתכם מרשימת התפוצה. לתשומת לבך, אף אם תבחר שלא לקבל מאתנו את דוא"ל או מסרונים (סמס) פרסומי, נוכל לשלוח הודעות בעלות אופי שירותי ו/או תפעולי, לרבות תגובה לבקשות "צרו קשר", בקשת תמיכה פנייה בנוגע לתקלות או לתכנים המופיעים ו/או זמינים באתר. כל דואר אלקטרוני שתקבל ושלא תישלח התראה ממך נגד השליחה שלו בתוך 14 יום מהיום שבו נשלח אליך, יחשב כמייל שהסכמת לקבל אותו ואתה מוותר על כל תביעה ו/או טענה לגביו. ככל שמסיבה כלשהיא לא הוסרת מרשימות התפוצה לבקשתך, הנך מתחייב כי בתוך 14 יום תפנה שוב בכתב (אל הדוא"ל info@clearingcenter.co.il) אל החברה בבקשה שתוסר מרשימות התפוצה של החברה, תוך ציון הפרטים המלאים שלך, ולציין בכותרת כי מדובר בבקשה שניה עבור בקשת הסרה מרשימות תפוצה. אם לא תפעל כך, הנך מתנהג שלא בתום לב, וכל פניה שלך אל החברה בבקשה לקבל פיצוי על פרסומות שנשלחו, תזכה את החברה לפיצוי של סעד כספים של אלף ש"ח לכל דבר פרסומת שלגביו אתה מתלונן, מבלי לגרוע מזכות החברה לדרוש פיצויים נוספים, לרבות שכר טרחת עו"ד והוצאות נוספות.

12. שמירה על הפרטיות שלך וכיבוד הזכויות שלך. אנו מחויבים להגן על פרטיותך. הגנת פרטיות הנה תחום מתפתח, ואנו משקיעים משאבים ניכרים על מנת לעמוד בדרישות הגנת הפרטיות ואבטחת המידע. חשוב לנו שתדע, שחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א – 1981, והוראות רגולציה אחרות, מעניקים למי שנאסף ונשמר עליו מידע אישי זכויות חשובות. כך למשל, הזכות לעיין במידע האישי הנאסף על אדם וכן הזכות לבקש שמידע שגוי או בלתי מעודכן שנשמר על אדם יתוקן ו/או יעודכן בהתאם. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר באמצעות הכתובת המופיעה מטה בכל שאלה ביחס למדיניות הפרטיות ובכל בקשה סבירה, ואנו נשתדל להשיב עליה בהקדם: info@clearingcenter.co.il

 

ב. תקנון החברה

1. מדיניות ביטולים -

כל ביטול של כל שירות הינה בהתאם לתקנות והחוקים של מדינת ישראל, לרבות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א - 2010. לפי כך, ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 יום ממועד ביצוע העסקה, בתנאי שהודעת הביטול ניתנה: (א) ברכישת שירות לא דיגיטלי בבית העסק: עד 7 ימי עסקים לפני תחילת השירות; (ב) ברכישת שירות לא דיגיטלי מרחוק: עד שני ימי עסקים לפני תחילת השירותים; (ג) ברכישת שירות דיגיטלי: לפני קבלת הגישה לשירות (לכן אין לרכוש שירות דיגיטלי כלשהו אם ברצונכם לשמור לעצמכם את הזכות לבטלו לאחר הרכישה); ו-(ד) ברכישת מוצר פיזי בבית העסק: כל עוד המוצר לא יצא מתחום בית העסק ולפני שנעשה בו שימוש. רק צרכן ששולח הודעת ביטול למייל payments@clearingcenter.co.il במסגרת הזמנים שצוינו יהיה זכאי להחזר כספי. מההחזר ינוכו 5% דמי ביטול ממחיר העסקה או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם. בעסקה בכרטיס אשראי, תנוכה בנוסף עמלת סליקה. בעסקה בביט או ב- ERN, עליך לשלם את עמלת הסליקה ודמי הביטול טרם הזיכוי. לא ניתן לקבל זיכוי על העסקה ללא עמידה בתנאים אלו.

 

2. אין הבטחה לתוצאות ואחריות מוגבלת - מקבל השירות מודע שלא הובטחו לו תוצאות וכי אין אחריות על השירותים, וכי לא יהיו לו טענות נגד הקלירינג סנטר בקשר לכך. מוסכם כי הקלירינג סנטר אינו אחראי בשום צורה ואופן לכל נזק, הפסד או הוצאה שייגרמו למקבל השירות או לצד שלישי, ככל שייגרמו, בקשר עם קבלת השירות. החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק שהוא (לרבות ישיר ו/או עקיף, בגוף בנפש ו/או ברכוש ובכלל זה בהתקדמות מקצועית כלשהו). ככל שלמרות האמור לעיל ייקבע על ידי רשות מוסמכת כי קיימת אחריות לפי דין על החברה ו/או כל מי מטעמה, גובה האחריות לא תעלה על 1,000 ₪.

 

3. הפסקת השירותים - השירותים הניתנים למקבל השירות ייפסקו לאלתר ללא הודעה מראש, על אף האמור בכל הסכם אחר, ללא הודעה מראש וללא כל החזר כספי בהתרחשותו של אחד מן המקרים הבאים: (א) התנהגות בלתי הולמת או מזיקה (מילולי או פיזי) של מקבל השירות כלפי מקבלי שירות אחרים או כלפי הקלירינג סנטר או מי מעובדיו; או (ב) הפרת אחד מסעיפי תקנון זה או נהלים אחרים של הקלירינג סנטר; או (ג) אי תשלום של חוב (כל סכום שהוא) או חוסר נכונות לשלם עבור השירותים (כל סכום שהוא) במועדים שנקבעו על ידי הקלירינג סנטר.

 

4. קבלת חשבוניות בדואר אלקטרוני – החברה תמסור את החשבוניות עבור הרכישות שמבוצעות מהחברה על ידי דואר אקטרוני (לדוא"ל שסופק על ידי הרוכש בעת הרישום או הקניה).

 

5. שינויים בזמנים של השירותים - ייתכנו שינויים בזמנים בהם מועברים השירותים או הקורסים השונים, לפי שיקול דעתו הבלעדי של הקלירינג סנטר, ומובהר כי מקבל השירות לא יקבל החזר כספי כלשהו על שינויים אלו.

 

6. קניין רוחני - חל איסור להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים השירותים שמקורם באתר, בשירות או בקלירינג סנטר ללא אישור בכתב מראש מהקלירינג סנטר, אשר יינתן לפי שיקול דעתו הבלעדי. זכויות היוצרים, הזכויות המוסריות וזכויות הקניין הרוחני בקשר עם האתר והשירות הניתן הינן קניין בלעדי של הקלירינג סנטר. אין להעתיק, להקליט, לצלם, לשכפל, לשווק, להפיץ, להציג בפומבי, לתרגם או למסור לצד שלישי (כולל גישה לקורסים דיגיטליים) כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה המפורשת של הקלירינג סנטר מראש ובכתב.

 

7. שינוי התקנון - החברה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את הוראות התקנון, כולן או חלקן, לפי שיקול דעתה, וללא צורך בקבלת הסכמת המשתמשים, באמצעות פרסום הודעה מתאימה באתר או משלוח הודעה למשתמש, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. נוסחם המחייב של התקנון הנם אלה שיופיעו מעת לעת באתר. באחריות המשתמש להתעדכן בשינויים שחלו, אם חלו, בתנאי השימוש. המשך השימוש באתר לאחר ביצוע שינוי כאמור יהווה ראיה לאישור המשתמש בדבר קבלת השינויים. מומלץ למשתמש לעיין בהוראות התקנון בכל כניסה מחודשת לאתר על מנת לעיין בשינויים שחלו (אם חלו) בתקנון.

8. מקור הלימודים והתהליכים - הלימודים והתהליכים בקלירינג סנטר מתבססים ברובם על שיטת LifePower ועל הפילוסופיה של ל. רון הבארד. אנו מבהירים כי הקלרינג סנטר ועובדיה אינם משתייכים לארגון הסיינטולוגיה. למידע נוסף אודות מקורות שיטות הלימוד בקלירינג סנטר, ניתן לפנות במייל המפורט בתקנון זה טרם רכישת שירות כלשהו. לא יתקבלו טענות הקשורות למקורות שיטת הלימוד כעילה לביטול השירות.

9. פרטי אשראי - ככל שתקנה מהחברה שירותים, החברה תשתמש במערכת סליקה ו/או בשירותי גבייה חיצוניים שייתכן והשרתים שלהם בחו"ל (או גם בישראל). אותם פרטי האשראי מועברים לספקים אלו באחריותך. אנו ממליצים שתוודא את מדיניות הפרטיות של ספקים אלו בכל הנוגע לשימוש בפרטי האשראי שלך, ומובהר שהחברה לא אחראית לגבי שמירת פרטי האשראי בידי צדדים שלישיים (או בכלל בקשר עם פעולותיהם).

 

10. הדין החל - התקנון והשימוש באתר מוסדרים ונשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל בלבד, מבלי להזדקק לדיני וחוקי ברירת הדין שלה. כל סכסוך העולה או קשור לתקנון זה ו/או לשירותים או למוצרים של החברה, יובאו בפני בתי המשפט המוסמכים בתל אביב בלבד. במידה והוראה מהוראות התקנון, תקבע על ידי בית המשפט כבלתי חוקית ו/או בלתי תקפה, אזי לא יבטל הדבר את יתר הוראות התקנון ו/או את יתר חלקי אותה הוראה שבוטלה ו/או צומצמה על ידי בית המשפט, אשר לא בוטלו או צומצמו.

 

11. השתהות החברה - כל השתהות של החברה בקיום זכות המגיעה לה או אי עמידה שלה על זכות המגיעה לה לפי תנאי השימוש או על פי דין, הינה לפנים משורת הדין בלבד ולא תשמש או תיחשב כויתור של החברה על זכות כאמור.

לכל שאלה, פנייה או בקשה, אנא ,תציינו א תשמכם המלא, פרטי יצירת קשר ותיאור הבקשה, ושלחו את הודעה לדואר אלקטרוני info@clearingcenter.co.il

תקנון ומדיניות פרטיות
(יחד "התקנון")

bottom of page