קורסי הדגל של דון במחיר מיוחד עד ערב השנה החדשה

NEW YEAR'S SALE 2017

₪ 4,997

₪ 1,997

₪ 5,997

₪ 2,497

₪ 4,997

₪ 1,997

בהרשמה כרטיס כניסה חינם
לכנס הקלירינג פברואר 2017!

₪ 297 בשווי

לקראת תחילת שנת 2017, שהולכת להיות ענקית אפילו יותר משנת 2016 בפעילות שלנו, החלטתי לאפשר לכמה שיותר אנשים לקחת את הקורסים שישנו את פני חייהם בכל התחומים ויכינו אותם לחיים מאושרים יותר, מלאי ביטחון ומימוש.
הקורסים שלי עכשיו ביותר מ-60% הנחה ל-3 ימים בלבד, עד ערב השנה החדשה ובנוסף אני מעניק כרטיס חינם לכנס הקלירינג המיוחד שעומד לקרות בפברואר - שאחריו חייכם לעולם לא ייראו שוב אותו הדבר.

אני רוצה להיות המנטור שלכם ב-2017! אני אעשה הכל כדי שתצליחו להשיג את התוצאות שאתם כל כך מצפים להשיג ועוד הרבה הרבה יותר, ברגע שתעשו את הצעד ותצטרפו למשפחה שלי. ואם לא עכשיו, אז מתי?


לחיי ההצלחה שלך,
 דון שאול

סיפורי הצלחה מקורסי הדגל של דון

"החיים האלה הם שלי ואני זה שיוצר אותם בביטחון מלא"

"בזכות דון קיבלתי מחדש את הכוחות לעמוד מול אנשים ומצבים שמדכאים אותי ולהגיד בלב שלם שלא עוד, החיים האלה הם שלי ואני זה שיוצר אותם איך שאני רוצה שהם יהיו. וזה בדיוק מה שאני עושה עכשיו!"

- בר זנאטי, די ג'יי
ביטחון עצמי
 
על דון שאול
​דון הוא מנטור לבניית ביטחון בחיים. לאחר לימודים של יותר מ-5 שנים בדרום אפריקה, שבדיה, דנמרק ואנגליה, ואחרי עבודה עם אלפי אנשים ב-10 השנים האחרונות, דון הביא ארצה את הקלירינג (או Processing), פילוסופיה שימושית לכל תחומי החיים, שבבסיסה שיטה להסרת מטענים רגשיים והגברת יכולות. דון כיום נמנה בין המנטורים המובילים בישראל לפיתוח אישי, כתב 15 תכניות לשיפור החיים שידועות בארץ ובעולם. החברה שדון הקים מעבירה קורסים אינטרנטיים ופרונטאליים, סדנאות, הרצאות וייעוץ לבניית ביטחון בכל תחומי החיים.

זאת ההזדמנות שלך לשנות את עצמך ואת חייך
אחת ולתמיד, מהמקום העמוק ביותר שיש.
הקורסים של דון + כנס הקלירינג יבטיחו
שחייך לעולם לא ייראו שוב אותו הדבר.
אל תפספס את זה!