קורסי הדגל של דון במחיר מיוחד עד ערב השנה החדשה

NEW YEAR'S SALE 2018

₪ 4,997

₪ 997

₪ 1,397

₪ 297

₪ 4,997

₪ 997

בנוסף, קבלו במתנה כרטיס כניסה להרצאה החיה הקרובה של דון!

רוצה ייעוץ חינם על איזה קורס מתאים לך?
השאר פרטים ונחזור אליך!

לקראת תחילת שנת 2018, שהולכת להיות ענקית אפילו יותר משנת 2017 בפעילות של הקלירינג סנטר, החלטתי לאפשר לכמה שיותר אנשים לקחת את הקורסים האינרנטיים שלי, שישנו את פני חייהם בכל התחומים ויכינו אותם לחיים מאושרים יותר, מלאי ביטחון ומימוש.

הקורסים שלי וכנס הקלירינג עכשיו ביותר מ-80% הנחה ל-3 ימים בלבד, עד ערב השנה החדשה, ובנוסף אני מעניק לרוכשים את המבצע - כרטיס חינם להרצאה החיה הקרובה שלי!

אני רוצה להיות המנטור שלכם ב-2018! אני אעשה הכל כדי שתצליחו להשיג את התוצאות שאתם כל כך מצפים להשיג ועוד הרבה הרבה יותר, ברגע שתעשו את הצעד ותצטרפו למשפחה שלי. ואם לא עכשיו, אז מתי?

נתראה בקורס או בכנס, אנחנו הולכים לעבור הרפתקאה שאחריה החיים לעולם לא יהיו שוב אותו הדבר!


לחיי ההצלחה שלך,
 דון שאול

סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה מקורסי הדגל של דון

"אתם מרפאים אותי"

"וואו. יש כל כך הרבה חכמה בסשנים. כל הזמן חשבתי שאני יודעת מה המקור למצב לא רצוי שיש לי, אבל כשנכנסים לסשן מגלים משהו אחר, נסתר יותר שבחיים לא הייתי עולה עליו לבד. וזה פשוט מדהים אותי. תודה שאתם כל כך יסודיים ולא מוותרים עד הסוף. אתם מרפאים אותי!!"

- סופיה רבין
ביטחון עצמי
 
על דון שאול
​דון הוא מומחה בינלאומי בקלירינג ומייסד הקלירינג סנטר. לאחר לימודים של יותר מ-5 שנים בדרום אפריקה, שבדיה, דנמרק ואנגליה, ואחרי עבודה עם אלפי אנשים ב-10 השנים האחרונות, דון הביא ארצה את הקלירינג, פילוסופיה שימושית לכל תחומי החיים, שבבסיסה שיטה להסרת מטענים רגשיים והגברת יכולות. דון כיום נמנה בין המנטורים המובילים בישראל לפיתוח אישי, כתב 15 תכניות לשיפור החיים שידועות בארץ ובעולם ועוקבים אחריו עשרות אלפי אנשים ברשת. החברה שדון הקים מעבירה קורסים אינטרנטיים ופרונטאליים, סדנאות, הכשרה מקצועית, הרצאות וייעוץ אישי.

זאת ההזדמנות שלך לשנות את עצמך ואת חייך
אחת ולתמיד, מהמקום העמוק ביותר שיש.
הקורסים של דון יבטיחו שחייך לעולם
לא ייראו שוב אותו הדבר.
אל תפספס את זה!